Kurs Sprzedaż internetowa z elementami grafiki biznesowej

Kurs Sprzedaż internetowa z elementami grafiki biznesowej właśnie dobiega końca.
Kursanci uczestniczyli m.in. w zajęciach praktycznych z fotografii produktowej. Poznali tajniki tworzenia  zdjęć i przygotowania ich do publikacji w mediach społecznościowych.Poruszane były także tematy skutecznej reklamy i sposobów na jej realizację.Uczestnicy analizowali efektywność narzędzi e-Marketingowych. Kurs rozwinął teoretyczne i praktyczne umiejętności, które zdecydowanie ułatwią poruszanie się w świecie sprzedaży internetowej. 

Kurs księgowości

W ramach projektu „Moc aktywnej integracji-szansą rozwoju dla mieszkańców powiatu kępińskiego i ostrzeszowskiego” ukończyliśmy kurs księgowości. W jego zakres wchodziły teoretyczne i praktyczne zagadnienia związane z obsługą finansowo-księgową podmiotów. Tematyka szkolenia obejmuje podstawowe pojęcia dotyczące rachunkowości, tworzenie kont księgowych, dowody księgowe. Kursanci poznali proces tworzenia sprawozdań finansowych przedsiębiorstwa, poszerzyli wiedzę z zakresu podatków. Odbyli także praktyczne zajęcia komputerowe z wykorzystaniem programu Symfonia i Płatnik.

Zapraszamy na kolejne bezpłatne kursy dla biernych zawodowo mieszkańców powiatu kępińskiego
i ostrzeszowskiego.


Kurs Pracownik administracyjno-biurowy

Dzisiaj zakończyliśmy kurs Pracownik administracyjno-biurowy. W zakres szkolenia wchodzą teoretyczne i praktyczne zagadnienia związane z obsługą biura i narzędziami informatycznymi stosowanymi do celów realizacji zadań zawodowych, takich jak: prowadzenie dokumentacji, sporządzanie pism, obsługa korespondencji, w tym korespondencji elektronicznej, komunikacja, organizacja pracy, tworzenie materiałów reprezentujących pracodawcę, obsługa urządzeń peryferyjnych, zasady bezpieczeństwa i rozwiązywanie problemów.

Szkolenie odbyło się w ramach programu „Moc aktywnej integracji – szansą rozwoju dla mieszkańców powiatu kępińskiego i ostrzeszowskiego”.

Zapraszamy na kolejne bezpłatne kursy dla biernych zawodowo mieszkańców powiatów kępińskiego i ostrzeszowskiego.


Kurs Kadry i płace

Zakończyliśmy kurs kadry i płace. Kursanci w trakcie szkolenia poznali podstawy pracy w praktyce kadrowej. Dowiedzieli się m.in. jak założyć i prowadzić dokumentacje kadrowe, tworzyć indeksy i spisy w dużych dokumentach. Pogłębili wiedzę w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych. Przedstawione zostały również tematy w obszarze wynagrodzeń za pracę, ich opodatkowanie, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych z wykorzystaniem oprogramowania. Część kursantów właśnie rozpoczyna praktyki i staże.

Zapraszamy na kolejne bezpłatne kursy które realizujemy w ramach programu „Moc aktywnej integracji – szansą rozwoju dla mieszkańców powiatu kępinskiego i ostrzeszowskiego”.


Skip to content